Spa uygulamalarımızın tümünü eğitimli ve deneyimli ekibimiz eşliğinde, geniş hizmet yelpazemiz kapsamında; Türk hamamı, jakuzi, sauna, buhar odası, masaj odası ve dinlenme odalarımızla harika bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

SPA KLASİKLERİ

 • İsveç Masajı
  İsveç Masajı beş farklı teknik ile her bir kas grubunu ele alır. Bu tekniklerin temel hedefi kasların ve dokuların derinlemesine rahatlatılmasıdır. Bu masaj ile kan dolaşımını iyileştirerek kandaki oksijen seviyesi artar. Lenf sistemini uyararak toksinlerin vücuttan atılma sürecini hızlandırır. Stresi azaltır ve sinir sistemini sakinleştirir. Ağrıları azaltır, kas krampları ve spazm olan bölgelere odaklı bir İsveç masajı bu şikâyetleri ortadan kaldırabilir. İsveç masajı aynı zamanda artrit ve siyatik ağrılarına iyi gelir.
 • Aroma Terapi Masajı
  Cildi besleyen aromaterapi yağları cildin nemlenmesinde ve yumuşamasında etkilidir. Romatoid artrit başta olmak üzere, birçok romatizma hastalığının ağrılarını ciddi oranda hafifletir. Ruhsal problemlere iyi gelerek, kişinin daha huzurlu ve keyifli hissetmesini sağlar. Sakinleştirici özelliği nedeniyle kişi üzerindeki gerginliği ve stresi alır.
 • Spor Masajı
  Spor masajı kas sertliklerinin ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak, bunların sebep olacağı kas zedelenmesi, lif kopmalarını önler. Kan dolaşımını aktive ederek, enerji veren besin maddelerinin dokulara daha kolay ve çabuk erişmesine imkan sağlar, kalp ve dolaşım sisteminin işini kolaylaştırır. Baskı daha sert, yoğun ve uyarıcı düzeydedir.
 • Anti Stres Masajı
  Anti stres masajı özellikle günlük yaşam stresinden arınmak, dinlenmek, uyku problemlerinde ve vücudunda ağrılı olan her bölgenin rahatlaması için tedavi amaçlı uygulanmaktadır. Kasların hızlı bir şekilde rahatlamasını sağlayan anti stres masajı özellikle vücudun sinir sistemi üzerinde olumlu bir etki göstermektedir.
 • Refleksoloji Masajı
  Destekleyici bir tedavi yöntemi olarak bilinen ve bir ayak masajı türü olan refleksoloji günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kronik ağrılar, baş ağrısı ve kas ağrısı tedavisinin yanı sıra depresyon ve anksiyete tedavisinde de destek olarak uygulanır. Vücudun ayaklar üzerinde bulunan refleks noktaları ve sinir noktaları kişiye uygulanacak tedaviye göre belirlenir ve refleksoloji masajı kişinin şikayetine göre şekillenerek belli noktalara uygulanır.
 • Sırt, Baş, Boyun Masajı
  Sadece bu bölgelere uygulanır. Özellikle baş ağrısı,uykusuzluk, gerginlik,sırt ve boyun ağrıları,tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir. Gerginliği azaltır,sırt kaslarını gevşetir,ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma,ağır yükler taşıma,kötü oturma pozisyonu,uzun süre ayakta durma,kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir.
 • Inn House Loft Spa İmza Masajı
  Otelimize ait beş farklı tekniğin ve sıcak taş uygulamasınında içinde yapıldığı çok özel bir masajdır. Tüm masaj tekniklerinin bir arada kullanıldığı imza masajı orta baskıda, isteğe göre belirlenen özel masaj yağları ile yapılmaktadır.

DÜNYA KLASİKLERİ

 • Geleneksel Bali Masajı
  Uzakdoğu ve Hint kültürlerinde kullanılan tedavi yöntemlerinden etkilenerek günümüzde yaygın olarak kullanılan, vücuttaki kan akışını hızlandırıp, kan dolaşımını artırarak kas gerginliğini azaltmayı hedefleyen Bali masajı zihinsel ve bedensel iyileşmeye yardımcı bir çeşit tedavi yöntemi olarak kabul görmektedir. Aromatik yağlarla uygulanan bu masaj aynı zamanda vücudun yenilenmesine yardımcı olur.
 • Lomı Lomı Nuı Masajı
  Alt kol (kolun dirsek ile bilek arasındaki bölümü) ile uzun, akıcı ve birbirine bağlı masaj hareketleri uygulanır. Dirsek yardımıyla eklemlerin gevşemesi ve ruhun serbest kalması sağlanır. Derin bir rahatlama hissi uyandıran bir uygulamadır.
 • Thaı Masajı
  Vücut esnetme ve gerdirme teknikleri ile geleneksel Çin akupunktur noktalarına yönelik parmak baskılı masajının karışımıdır. Masaj yağı kullanılmadan uygulanan bu masaj, stres ve gerilimden arındırır. Vücudu canlandırır ve esneklik verir. Beden, zihin ve ruh bütünlüğünü sağlar.
 • Yağlı Thaı Masajı
  Vücut esnetme ve gerdirme teknikleri ile geleneksel Çin akupunktur noktalarına yönelik parmak baskılı yapılan Thai masajının başlangıcı yağlı olarak başlar ve sonrasında esnetmeler ile birleştirilir. Vücudu canlandırır ve esneklik verir. Beden, zihin ve ruh bütünlüğünü sağlar.
 • Sıcak Taş Masajı
  Sıcak taş masajı su içinde ısıtılarak bakıma hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz, yassı ve oldukça sert yapıdaki volkanik taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır. Özellikle kaslar üzerinde termoterapi etkisi sağlayan sıcak taşlar vasıtası ile vücuda nüfuz eden ısı kan dolaşımını hızlandırdığından dolayı, hücrelerin daha fazla oksijen ile temasa geçmesini, bunun sonucunda da metabolizmanın hızlanmasını sağlar.
 • Shıatsu Masajı
  Terapistin özellikle baş parmakları, parmakları ve avuç içiyle vücudun belirli bölgelerine basınç uygular. Enerjinin bloke olduğu noktaları açmak için vurma, sıkma, ovma ve basınç gibi teknikleri kullanarak vücuda zindelik ve rahatlık verir.
 • Vıp-Çiftlere Özel Romantik Masaj
  Siz ve değer verdiğiniz arkadaşınız ile beraber alacağınız harika Inn House Loft Spa masajının ardından, meyve tabağı ve kadeh şarap eşliğinde unutulmaz romantik bir zaman geçireceksiniz.

HAMAM TERAPİLERİ

 • Paşa Hamamı
  Türk hamamında size özel tek kullanımlık keseler ile vücudunuzda ki ölü derilerden arınmanızı ve cildinizin nefes almasını sağlayan rahatlatıcı bir terapidir
 • Sultan Hamamı
  Kese uygulaması ile ölü derilerinizden kurtularak cildiniz pürüzsüzleşir ve hoş kokulu bir köpük bulutuyla sarılırsınız.Köpüğün eşsiz kokusu ve yumuşak etkisi eşliğinde arınma, tüm bedeninizde rahatlama hissedersiniz.
 • Osmanlı Hamamı
  Kese uygulaması ile ölü derilerinizden kurtularak cildiniz pürüzsüzleşir ve ardından, bal,zencefil ve sütün harika uyumuyla vücut maskesi cildinize pamuksu bir yapı ve parlaklık katar. Ardından köpük uygulaması ile yeniden doğmanın hissi ile terapi hiç bitmesin isteyeceksiniz.

ÖZEL BAKIMLAR

 • Deniz Tuzu Bakımı
  Deniz tuzu bakımı, parmak uçları ile hafifçe cildiniz üzerinde masaj yapılarak uygulanır. İçindeki parçacıkları sayesinde cilt üzerindeki ölü tabakayı cilt yüzeyinden arındırır. Bakım uygulanırken uygulama bölgesinden başlayarak tüm vücuda giden kanın akış hızı ve tüm hücrelere taşınan oksijenin miktarı artar. Bu da cildin yenilenmesini, tazelenmesini ve daha da parlak görünmesini kolaylaştırır.
 • Kahve Bakımı
  Kahvenin uyarıcı etkisi yalnızca bir gıda olarak değil, cilt için de önemli bir pozitif etki olarak karşımıza çıkıyor. Kahve içerdiği zengin mineraller ve kafein sayesinde cildin gençleşmesinde ve parlamasında da etkili. Uyarıcı özelliği ciltteki ölü tabaka arındırıldıktan sonra alttan gelen taze, canlı cildin de destekleyicisi olacaktır.
 • Zencefil Bakımı
  Zencefilin harika besleyici ve anti-oksidan etkisi cilt için de önemli bir pozitif etki olarak karşımıza çıkıyor. Zencefil sayesinde cildinizin gençleşmesi ve parlaması da hızlanacaktır.
 • Kil Maskesi
  Toprağın, kayaların, yanardağlardan çıkan tüf ve lavların toz haline gelen parçalarından oluşan kil pek çok mineral barındırır. Cilt yüzeyindeki fazla yağı alan kilin en önemli faydası aşırı yağlı ciltlerde yağ üretimini dengelemesi. Düzenli olarak kullandığınızda cildinizin daha az yağlandığını göreceksiniz.
 • Yosun Bakımı
  Doğal su yosunları ile uygulanan bu eşsiz bakım, mineralli yapısı ile tüm cilt tiplerine uygundur. Deniz aktif elementleri, dokuya daha fazla mineral kazandırır, arındırır ve dolaşımı artırır. Bu bakımda doğal yosun kullanılır. Cildi canlandırır, mineral sağlar, nemlendirir ve besler.
 • Loft Inn Rüya Paketi
  Kişiye özel bu paketimizde istediğiniz vücut peelingi sonrası Bal ve süt ile yapılan harika vücut besleyici maskenin ardından köpük terapisi uygulanır. Bize özgü harika Inn House Loft SPA Masajı ile sonlandırılarak rüya gibi bir gün sizin olur.
 • Loft Inn Sihirli Paket
  Kişiye özel bu paketimizde kese uygulamasının ardından, bal ve gül suyu ile yapılan vücut maskesi cildinize pamuksu bir yapı kazandırıp cildinizin nefes almasını sağlayacak. Sonrasında alacağınız Inn House Loft SPA masajı ile sihirli bir güne merhaba diyeceksiniz.

RAHATLIĞIN VE KONFORUN EŞLİĞİNDE
YEPYENİ BİR KONSEPTİ KEŞFE ÇIKIN...

Yol Tarifi Al Rezervasyon İçin